René Treu - TOP profesionální makléř ERA®, odborník na realitní trh od roku 2001.

Velmi si zákládám na seriózním, zodpovědném
a etickém přístupu ke klientům.
Za zády mi stojí odborná intenzivní praxe již od roku 2001 a know-how celosvětové společnosti ERA® Reality. S klienty jednám na narovinu a vždy v jejich prospěch. Má práce mě prostě baví.

Jsem členem ERA® Excellent Club

 

 

V roce 2018 umístění v TOP 10 makléřů pro ČR

 

 

V roce 2017 umístění v TOP 10 makléřů pro ČR

 

 

V roce 2016 umístění v TOP 10 makléřů pro ČR

 

 

V roce 2015 umístění v TOP 10 makléřů pro ČR

 

 

Najdu nového kupce pro váš domov

Jsem realitní makléř a dokážu prodat Vaši nemovitost rychle za co nejvyšší cenu. Stanovím prodejní cenu, připravím nemovitost na prodej, vypracuji podrobný marketingový plán a ten následně budu realizovat.

Mým úkolem je najít takového zájemce, který se do vašeho domova zamiluje, naprosto mu propadne. Stovky prodaných nemovitostí a spokojených klientů mě utvrzují v tom, že toho pravého kupce najít umím.

Sliby pro mě nejsou prázdné fráze

Profese realitního makléře je mým životním stylem, rovné jednání s klienty mou prioritou. Své práci podřizuji vše a za zájmy svých zákazníků neváhám bojovat.

Dobře vím, že prodej nemovitosti je závažný životní krok. K profesionálnímu jednání se zavazuji ústně i písemně.

Můj cíl? Naplnit peněženky klientů, uspokojit jejich potřeby a učinit je šťastnými.

0 let
praxe
0%
úspěšnost prodeje
0
Prodaných nemovitostí
0%
spokojených klientů

Povolání makléře = životní styl i poslání

K práci realitního makléře mě přivedla péče o vlastní nemovitosti z rodinného portfolia a nemovitosti mnou spravované z pozice ředitele akciové společnosti velkého průmyslového areálu. Potřeboval jsem odborníka, realitního makléře, který by mi pomohl výhodně část nemovitostí prodat, některé části nemovitostí pronajímat a další nemovitosti s perspektivním výnosem nakoupit. 

Hledal jsem profesionála pro dlouhodobou spolupráci, bohužel jsem narazil u více makléřů na jednání ve vlastní prospěch, zamlčování důležitých informací, zbytečné odklady, výmluvy a manipulativní jednání, kdy jsem si jako klient uvědomil, že bohužel realitní trh v ČR je značně infikován neseriózností a neodborností od tak zvaných - šmejdů.

Věděl jsem, že obchod s nemovitostmi se dá dělat jinak. Lépe. Poctivě. A začal jsem s touto myšlenkou sám dělat povolání realitního makléře, kterému jsem se oddal. Po nocích jsem studoval právní předpisy a náležitosti, vyptával se zkušenějších kolegů, vyjednával se zákazníky. Pak jsem prodal prvnímu klinetu nemovitost a práce realitního makléře mě pohltila. Stala se mým životním stylem.

Od úspěšné praxe byl jen krůček ke spojení s renomovanou realitní společností, která má stejnou myšlenku tj. zajišťovat pro klienty kvalitní seriózní a odborný realitní servis. Stal jsem se zakládajícím členem ERA Reality v ČR a pevně věřím tomu, že díky propojení s celosvětovou realitní sítí, nyní svou práci odvádím ještě lépe.

Dobrý pocit z povedeného prodeje mě dodnes neopustil. Pomáhat lidem k vysněnému domovu, či dobré investici je mým posláním – profesním i životním.

Zkušenosti a výsledky

Cvičení dělá mistra – já jsem mistrem v prodeji domů, bytů i pozemků.

Prodám 98 % svěřených nemovitostí. Většinou za nejvýhodnější možnou cenu. K ruce mám tým profesionálů na přípravu nemovitosti na prodej, propagace nemovitosti i zázemí společnosti ERA Reality. I proto se mnou klienti spolupracují opakovaně – někteří z nich s mou pomocí prodali více než pět domů a bytů a vydělali mnoho milionů korun.

Dobře vím, jak profese realitního makléře nemá vypadat. A dělám vše pro to, abych žádný z mých klientů nepocítil ani náznak rozčarování, kterému jsem byl kdysi vystaven já.

Má profesní čest je mi vším a s prodejem nemovitosti rád pomůžu i Vám.

Co o spolupráci se mnou říkají klienti?

Pan makléř Treu je stoprocentní profesionál s fantastickým přístupem. Obětavý, pracovitý, prodej poměrně složité nemovitosti zvládl perfektně k naprosté spokojenosti obou stran. Ve svém životě jsem využila služby několika realitních kanceláří, ať už šlo o prodej, koupi nebo pronájem nemovitosti či bytu, ale s takovou úrovní a profesionalitou jsem se setkala poprvé. Pana makléře mohu jen doporučit.

Andrea prodávající historického domu v Hostivici

Pan René Treu odvedl při prodeji RD velmi precizní práci, od počátku jsme byli podrobně informováni o všech událostech, zajistil odborníky potřebné pro úspěšný výsledek, detailně nám vše vysvětlil, byli jsme s jeho prací velmi spokojeni. Proto můžeme realitní služby p. makléře René Treu vřele doporučit.

Šeboroviprodávající rodinného domu ve Velence

Celosvětová realitní síť ERA Reality

ERA Reality byla založena v roce 1971 a za tu dobu shromáždila velmi kvalitní a velké know-how v prodeji nemovitostí.

ERA působí ve 42 zemích celého světa. Provozuje více než 2.400 realitních kanceláří ve kterých pracuje více než 37.000 realitních makléřů.

Veškeré know-how využívám pro práci a ve prospěch klientů.

Celosvětový úspěch ERA Reality není náhodou, je to výsledek tvrdé práce desetisíců lidí. A právě vy máte možnost díky mě, využívat celosvětový úspěchu společnosti ERA Reality ve svůj prospěch.

Nezávazná konzultace zcela zdarma

Domluvte si se mnou bezplatnou konzultaci.

Osobně Vás přesvědčím, že jsem pro prodej nemovitosti ten pravý profesionál. 

Zavolejte mi na 602 433 940, nebo napište viz níže